Справа Шеремета: Зеленський і Аваков про залишення голови МВС на посаді

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Неприпустимо про щось домовлятися на крові, заявив Зеленський

Президент України Володимир Зеленський та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявили, що розкриття справи про вбивство Павла Шеремета не стосується залишення Авакова на чинній посаді. Про це вони сказали під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

На запитання журналістів, чи була домовленість, що Арсен Аваков збереже посаду за швидке розкриття справи Шеремета, голова МВС заявив, що наразі недоречно обговорювати чутки.

"Я не думаю, що зараз місце обговорювати політичні чутки. Але дуже серйозно можу вам сказати, що у мене є одна домовленість – працювати чесно і головне, щоб комфортно. Інших немає. І не факт, що мені після цієї справи чи ще низки завершених справ не захочеться попросити про відставку", - зазначив Аваков.

Президент України Володимир Зеленський додав, що неприпустимо про щось домовлятися на крові.

"Якщо можна, так, я хочу доповнити пана міністра. У нас серйозна справа – вбивство Павла Шеремета. Я хочу вам сказати, у принципі, не тільки я, тому що жодна порядна людина жодних домовленостей на крові не робить", - наголосив голова держави.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року о 7:45 внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми.

Убивство Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали "справою честі", залишалося нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомляли, що відпрацьовують чотири версії щодо вбивства Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1 тис. осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайтів, протягом трьох років у справі про вбивство Шеремета не було жодного офіційного підозрюваного.

Сьогодні, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Пізніше, цього ж дня, у Києві затримали відомого військового медика та волонтера Юлію Кузьменко. Їй інкримінують умисне вбивство.

Loading...