live

Раімов: Справа Шеремета технологічно відволікає увагу від нормандської зустрічі

Дмитро Раімов
загрузка...
загрузка...

"Чому зараз справа Шеремета? Це технологічна історія"

Справу Шеремета було притримано під сукном для того, щоб у потрібний момент відволікти увагу.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час включення заявив політтехнолог Дмитро Раімов.

Експерт, коментуючи затримання фігурантів у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, звернув увагу на те, що нині розуміння, що сказати суспільству, у найближчого оточення президента Володимира Зеленського немає.

"Чому зараз справа Шеремета?... Це технологічна історія. Президент повернувся із саміту ні з чим… Планувалося повернутися в Україну вже зі звільненими полоненими, уже з рухом щодо розмежування військ, уже з пропозицією миру. Вернулися ні з чим – із брифінгу зрозуміло. І ось цей козир – справу Шеремета – було притримано під сукном для того, щоб у потрібний момент відволікти увагу. Зараз ми будемо обговорювати саме справу Шеремета, а не відсутність якихось результатів щодо нормандської зустрічі", – заявив Дмитро Раімов.

Експерт пояснив, чому це важливо: "Уся передвиборча політика і кампанія президента та всі подальші місяці президентства Зеленського були побудовані на мирі: "Я принесу мир в країну". Нормандська зустріч показала, що швидкого миру не буде або його не буде зовсім. Справа Шеремета технологічно відволікає увагу від того, що відбувалося на нормандській зустрічі".

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...
Loading...
Loading...