live
Новини » Події 148 Читать эту новость на русском

Протягом розслідування справи щодо вбивства Шеремета на певних етапах чинився системний спротив, – Нацполіція

Журналіст Павло Шеремет

У поліції є розуміння, хто це робив

Голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що протягом розслідування справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета на певних етапах чинився системний спротив.

Про це він сказав на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Хочу підтвердити, що протягом слідства на певних етапах, дійсно, чинився системний спротив. У нас є розуміння, хто це робив. Не виключаю, що у майбутньому деякі з цих осіб будуть фігурантами розслідувань", – заявив Клименко.

Він також зазначив, що поліція готова прийняти будь-яку інформацію, яка може допомогти слідству.

"Можливо, хтось ще має додаткові відомості для того, щоб допомогти слідству. Ми готові цю інформацію прийняти до відома, забезпечити безпеку цим громадянам та конфіденційність. Ми готові до співпраці, вислухаємо кожного і перевіримо кожну інформацію, яка прийде до національної поліції", – додав Клименко.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року о 7:45 внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми.

Убивство Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали "справою честі", залишалося нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомляли, що відпрацьовують чотири версії щодо вбивства Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1 тис. осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайтів, протягом трьох років у справі про вбивство Шеремета не було жодного офіційного підозрюваного.

Сьогодні, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Пізніше, цього ж дня, у Києві затримали відомого військового медика та волонтера Юлію Кузьменко. Їй інкримінують умисне вбивство.

Loading...
Loading...
Loading...