live
Новини » Події 261 Читать эту новость на русском

Правоохоронці проводять обшуки у підозрюваного у справі Шеремета: Біля будинку зібрався натовп

Скріншот ZIK Обшуки в Антоненка

Правоохоронці нікого не впускають у двір

Неподалік будинку, де мешкає підозрюваний у справі Шеремета Андрій Антоненко і де правоохоронці проводять обшуки, зібралися активісти, щоб висловити свою підтримку колишньому військовому та музиканту.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK повідомив кореспондент Сергій Ігнатенко.

Кореспондент, який у ці хвилини перебуває неподалік від помешкання колишнього військового та музиканта Андрія Антоненка, якого підозрюють у вбивстві Павла Шеремета і в якого зараз проводять обшуки, розповів, що біля будинку зібралися чимало людей, які прийшли підтримати Антоненка. А також є багато правоохоронців, які нікого не впускають у двір, зокрема і представників ЗМІ. Мешканці проходять крізь кордон правоохоронців, надавши докази, що вони там проживають.

Про те, скільки ще триватимуть обшуки, та про їхні результати, як зазначив Сергій Ігнатенко, наразі не повідомляють.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...
Loading...
Loading...