live

Пожежа в Одесі: Під завалами знайшли тіла 14 загиблих

ДСНС

Всього внаслідок пожежі загинуло 16 осіб, постраждало 30

В Одесі на місці пожежі в коледжі виявлено тіла вже 14 загиблих осіб. Всього внаслідок пожежі загинуло 16 осіб, постраждало 30 осіб, в лікувальних закладах залишається 8 осіб.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Станом на 7 год. 12 грудня продовжуються роботи по розбиранню завалів та демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в ході проведення пошукових робіт виявлено тіла 14 загиблих осіб (тіла 9 осіб не ідентифіковано).

Всього внаслідок пожежі загинуло 16 осіб, постраждало 30 осіб, в лікувальних закладах залишається 8 осіб.

До ліквідації наслідків пожежі залучено 222 чоловіка та 37 одиниць техніки, з них від ДСНС 67 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки.

На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації та оперативна група ГУ ДСНС України в Одеській області.

Нагадаємо, в Одесі на місці пожежі в коледжі знайдено ще одне тіло.

4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Президент України Володимир Зеленський вже доручив голові та місцевій владі Одеської області з’ясувати всі обставини пожежі в коледжі. У той самий час заступник глави МВС Антон Геращенко вже заявив, що відомство ініціює посилення відповідальності керівників бюджетних установ за неналежне ставлення до пожежної безпеки.

Національна поліція назвала дві ймовірні версії пожежі в Одеському коледжі – займання через несправність електричної проводки або умисний підпал.

Наразі поліція Одеси готує підозру в порушенні вимог пожежної безпеки в згорілій будівлі двом фігурантам, імена яких не озвучують, посилаючись на таємницю слідства.

Кабінет міністрів виділив майже 4 млн грн для ліквідації наслідків пожежі в Одесі.Loading...
Loading...
Loading...