live

Потужне європейське ЗМІ: Обшуки в офісі Медведчука – це акт репресій проти опозиції з боку української влади

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

Навряд чи випадково ці обшуки відбулися напередодні нормандської зустрічі

Відомий європейський інформаційний сайт Stalker Zone, посилаючись на статтю журналіста Ростислава Іщенка, в черговий раз підтвердив, що обшуки в будівлі, де знаходяться приймальні депутатів від партії "Опозиційна платформа – За життя", – це акт репресій нової української влади щодо опозиції.

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті видання.

"Зрозуміло, що акція була спрямована не проти приватної охоронної компанії, а проти ОПЗЖ і особисто Медведчука. Навряд чи випадково ці обшуки відбулися напередодні нормандської зустрічі. Ні, вони не були спрямовані на її зрив. І взагалі не мали своєю метою Росію", – зазначив Іщенко.

Як вважає експерт, народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук є одним з найбільш досвідчених і грамотних українських політиків, і його прихід до влади зміг би посприяти Україні уникнути жахливих потрясінь.

"Інші українські політики не кращі. Формально Медведчук не гірший за інших, навіть кращий – розумніший. Медведчук зумів перехопити у колишніх регіоналів контроль над голосами тієї частини Південного-Сходу, яка підтримує ідею збереження суверенної української держави на базі повернення до ситуації "до майдану, але без Януковича", – підкреслив він.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що головною його метою є припинення бойових дій на Донбасі і повернення миру в Україну.

 

Loading...
Loading...
Loading...