live
Новини » Спорт 480 Читать эту новость на русском

Підозрювані у вбивстві Шеремета шукали нову "сакральну жертву", - заступник голови Нацполіції

Автомобіль, у якому загинув журналіст Павло Шеремет. Фото: УП
загрузка...
загрузка...

Слідство вважає, що підозрювані у справі щодо вбивства Шеремета розглядали викрадення дітей відомої волонтерки Марусі Звіробій

За версією слідчих, одним із сценаріїв дестабілізації в країні, підозрювані в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета розглядали викрадення дітей відомої волонтерки Марусі Звіробій з метою зробити з неї "сакральну жертву". Про це заявив заступник голови Національної поліції Євген Коваль на брифінгу МВС, який транслював телеканал ZIK

"Одна з нещодавніх розмов Кузьменко (підозрювана в закладенні вибухівки волонтер-медик Юлія Кузьменко -ред.) свідчить про обговорення і схвалення певного сценарію з дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні шляхом обрання "сакральної жертви" з кола відомих і популярних у суспільстві осіб, а саме жінок цього разу. Обговорює вчинення певних протиправних дій, які мають сколихнути суспільство", - зазначив Коваль.

На відеоматеріалах, представлених поліцією на брифінгу, наводиться аудіозапис телефонної розмови, в якому певна "громадянка Т. псевдо "Вася"" пропонує підозрюваній Кузьменко скористатися тим, що ім'я Звіробій на слуху після її погроз на адресу президента Зеленського і зробити з неї "українську Жанну д'Арк, "і як варіант сценарію - викрасти її дітей.

"Громадянка Т" говорить про схильність українців до жертовності і каже, що "жертвою" повинна стати "баба" і бажано "баба-мати", щоб це сколихнуло суспільство.

Сама Звіробій у коментарі 5 каналу заявила, що не довіряє результатам слідства щодо вбивства Шеремета.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала підозрюваних у справі щодо вбивства Павла Шеремета. Також фігурантам справи було оголошено підозру.

Згодом у Нацполіції опублікували імена п'ятьох підозрюваних у цій справі.

Також у поліції заявили, що відомий волонтер Юлія Кузьменко заклала вибухівку під автомобіль журналіста

Loading...
Loading...
Loading...