live

"Опозиційна платформа – За життя" вимагає від ДБР розслідувати факти, які поширив блогер Шарій

Ренат Кузьмін
загрузка...
загрузка...

Якщо факти підтвердяться, то до кримінальної відповідальності мають бути притягнуті усі, хто фабрикував справу про розстріли на Майдані

Політсила "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від ДБР розслідувати факти, які поширив блогер Анатолій Шарій.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від фракції цієї опозиційної сили Ренат Кузьмін.

Він зазначає, що розміщає звернення депутатів фракції "Опозиційна платформа – За життя" в ДБР про необхідність розслідування інформації про розстріли на Майдані, поширеної блогером Шарієм.

За його словами, якщо зазначені факти будуть доведені, то до кримінальної відповідальності повинні бути притягнуті не тільки колишній голова Верховної Ради Андрій Парубій, екснардепи Сергій Пашинський і Володимир Парасюк та інші герої Майдану, але також і ексначальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, які "разом з усіма своїми генеральними начальниками і слідчими, фабрикували справу про розстріли на Майдані".

Фейсбук-сторінка Рената Кузьміна Запит народних депутатів "Опозиційної платформи - За життя"

Фейсбук-сторінка Рената Кузьміна Запит народних депутатів "Опозиційної платформи - За життя"

Зокрема, у запиті йдеться про те, що блогер Анатолій Шарій розмістив відеоролик з фрагментами відеозапису допиту підозрюваного Липового Д.І працівниками Генпрокуратури.

В ньому підозрюваний повідомив, що 20.02.2014 року він побачив, як невідомі йому люди з будівлі балкону консерваторії стріляли в правоохоронців з мисливської та духової зброї. Він передав їм власну вогнепальну зброю – карабін "Сайгу", а також 60 набоїв до нього.

"Йому відомо, що з цієї вогнепальної зброї у працівників міліції стріляли Іван Бубенчик та батько екснардепа В. Парасюка – Зиновій Парасюк", - повідомляється у запиті.

З публікації Шарія також відомо, що через шість діб після допиту підозрюваний Липовий Д.І. виїхав з України за сприяння родини Парасюків, а також народних депутатів С. Пашинського та А. Парубія.

Зазначається, якщо повідомлена А. Шарієм інформація щодо вбивств працівників МВС, а також щодо обставин зникнення підозрюваного у вбивствах працівників міліції Липового Д. І підтвердиться, то у діях народних депутатів В. Парасюка, С Пашинського та А. Парубія є ознаки кількох кримінальних злочинів.

Тож, народні депутати від "Опозиційної платформи – За життя" вимагають від директора ДБР Романа Труби зареєструвати подану заяву в ЄРДР та розпочати за даними фактами кримінальних правопорушень досудове розслідування.

 

Loading...
Loading...
Loading...