Незаконну надбудову Кулика зареєстрував приватний нотаріус, який вже не вперше реєструє незаконне майно, – нардеп

Звільнений з ГПУ Костянтин Кулик КП в Україні

Нацполіція вже відкрила кримінальну справу щодо незаконної надбудови

Одіозний експрокурор Генпрокуратури України Костянтин Кулик став фігурантом журналістського розслідування програми Bihus.info. За їхніми даними, Кулик надбудував додатковий поверх в елітному ЖК столиці без будь-якої дозвільної документації. Наразі Нацполіція вже відкрила кримінальну справу щодо незаконної надбудови. Проте за час розслідувань пан Кулик встиг узаконити частину надбудови.

Так, згідно з витягом з реєстру майнових прав, наприкінці жовтня Кулик зареєстрував частину незаконної надбудови, повідомляє 112.ua.

"Поки тривають розслідування, поки вони подають заяви до окремих органів щодо цієї справи. 29.11.2019 частину цієї незаконної забудови якимось чином було зареєстровано. Причому що тут є цікавим… Цікавим є те, що це зробив приватний нотаріус Метелиця Олександр Олександрович.

Підставою для цього стала довідка приватної компанії ТОВ БТІ "ЄВРОФАСБ", якщо я не помиляюсь, та експерт Ткачук Павло Валерійович, який, відповідно, видав цю довідку. Таким чином, незаконну надбудову було узаконено", – зазначає нардеп Олена Мошенець.

Крім того, додала політик, приватний нотаріус Метелиця вже не вперше реєструє незаконне майно. І радить звертатися безпосередньо до пана Метелиці та Ткачука, щоб ті надали документи, що дозволили реєстрацію незаконної надбудови.

"Ще один момент щодо нотаріуса. Є інформація, що це не перша справа пана Метелиці Олександра Олександровича, приватного нотаріуса, коли до нього є певні претензії. Мені передали інформацію з ЄДР досудових рішень щодо незаконної реєстрації цим нотаріусом інших об’єктів нерухомості, земельної ділянки. Я думаю, що ми вивчимо це більш детально", – наголосила Мошенець. 

У листопаді Кулика звільнили з Генпрокуратури, однак він досі не подав обов’язкову при звільненні декларацію. Тому НАЗК на вимогу громадських активістів перевірить майно експрокурора. Також у ЗМІ з’явилася інформація, що Кулика планують працевлаштувати в СБУ. Зважаючи на його скандальне минуле та можливі корупційні злочини, антикорупційні активісти вважають, що Кулик взагалі не повинен обіймати будь-які важливі державні посади в Україні. Крім того, громадський діяч Дмитро Співак намагається привернути увагу до Кулика навіть президента.

"Я не розумію, де реакція Зеленського? Джуліані приїжджає в Україну, дає по руках нашим, щоб не звільняли Коболєва і Вітренка, чим ще раз демонструє тотальне кадрове зовнішнє управління. Коболєв всюди буде їздити, він друга людина в" Нафтогазі ". Хто повинен їздити до Парижа, коли там тривають газові переговори? Цей самий Джуліані зустрічається з Куликом. Я не розумію, де наша контррозвідка, СБУ? Де наша реакція МЗС? Ми коли-небудь навчимося давати хоча би в дипломатичній галузі якісь відповіді? " – зазначив Співак.

Нині громадськість наголошує на необхідності поновити кримінальне провадження проти Костянтина Кулика щодо його незаконного збагачення та доповнити: внести до справи факт резонансної незаконної надбудови в елітному ЖК "Дипломат Хол" та розголошення державної таємниці.

Loading...