Незаконну надбудову Кулика було зареєстровано приватним нотаріусом, до якого були претензії і раніше, - нардеп Мошенець

Прокурор Кулик З відкритих джерел

Незаконна надбудова скандального прокурора Костянтина Кулика в елітному ЖК "Diplomat Hall" була зареєстрована 29.11.2019 приватним нотаріусом Олександром Метелицею, до якого були претензії і раніше. Про це, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, розповіла народний депутат від партії "Слуга народу" Олена Мошенець, повідомляє 112.ua.

"Подають заяви окремих органів щодо цієї справи. 29.11.2019 частина цієї незаконної надбудови якимсь чином була кимось зареєстрована. Причому, що тут є цікаве – те, що це зробив приватний нотаріус Метелиця Олександр Олександрович. А підставою для цього стала довідка приватної компанії ТОВ БТІ "Єврофас" і експерт Ткачук Павло Валерійович, який видав цю довідку. Про що це говорить? Про те, що потрібно звернутися до цих людей і запитати у них, на підставі чого незаконна надбудова була таким чином узаконена. Тобто, які документи були подані щодо цього і яким чином це відбулося на тлі того, що ця історія обговорюється публічно досить довго", - сказала вона.

"Ще факт, який також повідомили, що він, коли звільнявся, не подав свою декларацію, яка обов'язково подається при звільненні. Тобто з початку року і до моменту звільнення, а це 22 листопада 2019 року, поки що такої декларації немає. Активісти повинні звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо цієї ситуації, чому порушено законодавство України і не подана декларація. Остання декларація у нього була по 2018 рік. Це приклад того, як в правоохоронній системі України досі знаходяться люди, які не відповідають критеріям доброчесності, на яку розраховували", - додала нардеп.

Мошенець додала, що Кулика вже звільнили з ГПУ, але останнім часом була інформація в ЗМІ про те, що він може бути призначений в СБУ.

"Ще один момент щодо нотаріуса. Є інформація, що це не перша справа пана Метелиці Олександра Олександровича, приватного нотаріуса, коли до нього є певні претензії. Мені передали інформацію з ЄДР досудових рішень щодо незаконної реєстрації цим нотаріусом інших об'єктів нерухомості, земельної ділянки. Я думаю, що ми вивчимо це більш детально", - підкреслила вона.

Раніше повідомлялося, що 60 народних депутатів, зокрема представники "Слуги народу", "Голоси" і "Батьківщини", підписали колективний запит на усунення Костянтина Кулика. Також підписи за його відставку збирають на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Кулик став фігурантом журналістського розслідування програми Bihus.info. За даними журналістів, Кулик став власником двох квартир в елітному житловому комплексі в Києві і замовив будівництво додаткової житлоплощі на даху цього будинку.

В 2016 році Національне антикорупційне бюро розслідувало проти Кулика кримінальну справу за фактом незаконного збагачення, але через рішення Конституційного суду про декриміналізацію цього злочину Кулик не був засуджений.

Loading...