Медведчук про обшуки: Ми й далі наближатимемо мир і з цього шляху не відступимо

Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

"Так влада демонструє своє ставлення до "Опозиційної платформи – За життя"

І партія, і фракція "Опозиційна платформа – За життя" будуть відстоювати питання мирного врегулювання і з цього шляху не відійдуть та не відступлять.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Ведуча Юлія Литвиненко нагадала про обшуки в офісах партії "Опозиційна платформа – За життя" та поцікавилася у політика, чи має він відповідь на запитання, кому це вигідно.

"Це вигідно владі сьогодні, тому що вона демонструє своє ставлення до "Опозиційної платформи…", до керівників і партії, і фракції "Опозиційної платформи…". Причому вона це сьогодні формулює і проводить такі дії, які є незаконними. Ви знаєте, що Державне бюро розслідувань порушило кримінальне розслідування відносно Служби безпеки України, до тих чиновників, які порушували закон, і йде розслідування. Ми упевнені, що ці факти знайдуть таки своє підтвердження... Але це те, що йде від команди Зеленського і безпосередньо самого Зеленського", – заявив народний депутат.

Віктор Медведчук зауважив, що те, як очільник держави займатиметься пошуком діалогу всередині країни та серед політичних сил, це його справа, та розповів, як далі діятиме партія "Опозиційна платформа – За життя".

"І наша фракція, і наша партія буде відстоювати питання мирного врегулювання. Ми будемо продовжувати переговори. Ми будемо робити все, щоб якомога більше людей повернулися додому, у сім’ї, у свої родини. Ми будемо робити все, щоб було прийнято законодавство, направлене на імплементацію Мінських угод. Ми будемо робити все необхідне для того, щоб була імплементована формула Штайнмаєра. Ми будемо наближати мир і на рівні парламенту в країні, і на рівні міжпарламентських зв’язків", – заявив Віктор Медведчук.

Народний депутат повідомив, що така роботи вестиметься із парламентарями з Франції, Німеччини, Росії, щоб закумулювати всі зусилля та скерувати їх на досягнення миру в Україні.

"Ми зі шляху мирного врегулювання не відійдемо і не відступимо", – наголосив Віктор Медведчук.

Як повідомляли, 4 грудня СБУ прийшла з обшуками до будівлі, де розміщені депутатські приймальні народних депутатів партії "Опозиційна платформа – За життя". 

"Опозиційна платформа – За життя" звернулася до ДБР із вимогою розслідувати проведення СБУ незаконних обшуків у приймальнях народних депутатів

Loading...