Медведчук: Не бачимо перспектив владної команди щодо побудови успішної країни

Народний депутат Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя"

"Програма уряду є непрофесійною та дилетантською"

Україна нині не займає гідного місця як одна з найбільших країн у Європі у питаннях економічного розвитку та економічної інтеграції.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Ведуча Юлія Литвиненко поцікавилася у політика роллю та місцем України на геополітичній карті і чи є відповідна стратегія у президента Володимира Зеленського. Віктор Медведчук зауважив, що такої стратегії у влади немає.

"Більше того, на жаль, Україна не обіймає сьогодні гідного місця для однієї з найбільших країн у Європі, яка ще й геополітично знаходиться у центрі Європи, у питаннях економічного розвитку, у питаннях економічної інтеграції. Тому що той шлях, який був обраний минулою владою і президентом Порошенком і щодо європейської інтеграції, і щодо інтеграції до НАТО, означає не що інше, як той шлях для України, який не приносить користі", – заявив Віктор Медведчук.

Політик погодився, що українці прагнуть побудувати Європу в Україні і щоб рівень життя був не гіршим, аніж у європейських країнах. Проте, каже він, підписання зони вільної торгівлі  між Україною та ЄС не створює підвалин для вирішення цього питання. Віктор Медведчук наголосив, що, на жаль, зона вільної торгівлі з ЄС знищує українську економіку, не дає можливостей для того, щоб забезпечити соціальні виплати, погіршує рівень життя українців.

"Питання неврегульованості з Росією та країнами СНД щодо прямих поставок газу, транзиту газу на наступний рік – усе це свідчить про те, що у нас немає перспектив і в питаннях економіки. А тим більше, якщо аналізувати і оцінювати програму уряду, яка є непрофесійною, нефаховою та дилетантською, якщо аналізувати закон про бюджет на 2020 рік – усе це, фактично, є тим фактажем, який засвідчує, що ми не бачимо перспектив у цієї команди щодо побудови в Україні успішної країни", – заявив Віктор Медведчук.

Політик продовжив: "Сьогодні ми говорили і сьогодні є актуальним транзит газу через Україну, як і транзит нафти, як і інші питання, які могли б створити в Україні підвалини для того, щоб Україна виконувала функції мосту між Росією і країнами СНД з одного боку і Європою – з другого, і використати це геополітичне положення в інтересах розвитку нашої економіки. Якщо цього немає у планах, якщо цього немає у діях, то, дійсно, говорити про перспективи України у світі, про перспективи України у Європі як держави, яка претендує і впливає на щось, на жаль, на превеликий жаль, не доводиться".

Як повідомляли, Кабінет Міністрів України 29 вересня схвалив програму дій уряду, зробив низку кадрових призначень та ухвалив пакет проєктів законів.

Читайте також: "Проєкт бюджету-2020: Пріоритети нового уряду"

Loading...