live
Новини » Події 1155 Читать эту новость на русском

Мати Павла Шеремета про фігурантів у справі про вбивство її сина: Вони перестали бути людьми

Журналіст Павло Шеремет
загрузка...
загрузка...

"Те, що я сьогодні чула, мене вжахнуло"

Те, що говорили фігуранти у справі про вбивство, не знаючи, що їх слухають, свідчить, що вони перестали бути людьми.

Про це в ефірі телеканалу ZIK під час включення заявила Людмила Шеремет, мати загиблого журналіста Павла Шеремета.

Людмила Шеремет поділилася враженнями від побаченого та почутого під час брифінгу за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства її сина Павла Шеремета.

"Жах. Я побачила жах. Я собі навіть не уявляла, що існують такі люди, дами, жінки, я навіть не знаю, як назвати", – сказала мати вбитого журналіста.

Вона додала, що у неї з’явилася думка щодо того, що у президента України є воля до отримання результатів розслідування: "Але перш за все, це потрібно для українського народу".

Ведуча Юлія Литвиненко поцікавилася думкою матері Павла Шеремета щодо того, що фігуранти справи про вбивство могли стати заручниками ситуації в Україні, де тривають бойові дії.

"Вони не підозрювали, що їх слухають, і вони говорили те, що вони думають. Те, що вони говорили, – вони перестали бути людьми. Я не знаю, якими вони були людьми до 2014 року, але те, що я сьогодні чула, мене вжахнуло", – заявила Людмила Шеремет.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...
Loading...
Loading...