Люди, які проголосували за Зеленського, очікують від нього політики миру, – Чаплига

Скріншот ZIK

У заявах Володимира Зеленського більше шоу, ніж державної політики

Більшість із тих, хто віддав свої голоси за Володимира Зеленського, висловили сподівання на мир. Натомість заяви президента більше йдуть у шоубізнес, ніж у державну політику. Тож зараз йому слід дослуховуватись до раціональних позицій.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Він наголосив: переважна більшість громадян України, які на виборах підтримали Володимира Зеленського, віддавали свої голоси проти агресивної політики попереднього президента і висловлювали сподівання на мир. Тому, на його думку, ідея Віктора Медведчука про створення міжпарламентського об’єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція сприятиме тому, що закон про особливий статус Донбасу почне працювати.

"Тут треба відзначити одну річ. Я спостерігав за заявами та інтерв’ю, які давав Зеленський, і заявами та інтерв’ю, які лунали від пана Медведчука. Скажу, що у пана Медведчука я почув раціональні аргументи, прямі пропозиції, механізми, досить прагматичні і раціональні речі. Такий рівень державного діяча. Натомість, коли я чую заяви Зеленського, який є державним діячом найвищого рангу, на жаль, трошки він йде в шоу-бізнес і, мені здається, робить більше шоу, ніж державну політику", – зазначив Чаплига.

Тож він підкреслив: слід дослуховуватись до раціональних пропозицій і не звертати увагу на "досить агресивну позицію організованої меншості". Адже голоси більшість віддала саме за таку політику миру.

"Саме її очікують від чинного президента", – підкреслив Чаплига.

Як повідомлялось раніше, французький політик, сенатор Стефан Рав’єр зазначав, що ініціатива Віктора Медведчука про міжпарламентське об’єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція є дуже вдалою. Мовляв, її потрібно підтримати.Loading...