live

КС перейшов до закритого розгляду повноважень Президента призначати та звільняти голову КМДА

Конституційний суд України. Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO
загрузка...
загрузка...

Рішення буде оприлюднено на офіційному вебсайті КСУ

Велика палата Конституційного суду України перейшла до закритої частини пленарного засідання у справі щодо офіційного тлумачення повноважень Президента України призначати та звільняти голову Київської міськдержадміністрації, якщо ця особа обрана на посаду Київського міського голови.

Як повідомляє пресслужба Конституційного суду України, Велика палата Конституційного Суду України дослідила матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшла до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення у справі.

Зокрема, було заслухано пояснення учасників конституційного провадження – представника суб’єкта права на конституційне подання, народного депутата України Сергія Алєксєєва, представника суб’єкта права на конституційне подання Володимира Бондаренка, а також залучених учасників конституційного провадження – Київського міського голову Віталія Кличка, доктора юридичних наук Богдана Калиновського, виконавчого директора всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" Олександра Слобожана.

Зазначається, що рішення Конституційного суду України за результатами конституційного провадження буде оприлюднено на офіційному вебсайті КСУ.

Нагадаємо, Національна поліція розпочала кримінальне провадження щодо ймовірного "самоправства" голови Офісу президента України Андрія Богдана за заявою міського голови Києва Віталія Кличка, чиє звільнення з посади голови КМДА вже погодив Кабмін і досі розглядає президент Володимир Зеленський.

 

Loading...
Loading...
Loading...