Правоохоронці допитали 3,7 тис. осіб у справі про вбивство Шеремета, - Нацполіція

Заступник голови Нацполіції Євген Коваль Фото з відкритих джерел

Завдяки відеоматеріалам було складено схему руху імовірних злочинців

Перший заступник голови Національної поліції України Євген Коваль розповів про колосальну роботу слідства у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, зазначивши, що було проведено майже пів сотні експертиз та опитано 3,7 тис. свідків. Про це він сказав на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Під час проведення огляду місця події експертами вилучено значну кількість об'єктів, які ретельно досліджені відповідними фахівцями, зокрема, міжнародними, та представниками ФБР США. Слідство Національної поліції провело колосальну роботу: понад 800 виїмок документів та інформації, у тому числі в операторів мобільного зв'язку. Допитано більше 3,7 тис. осіб. Призначено і проведено 47 експертиз, у тому числі комплексних. Відпрацьовано 577 будинків і близько 4,3 тис. квартир. Проаналізовано 80 млн телефонних з'єднань і 44 тис. абонентів. Досліджено записи із 221 камери зовнішнього спостереження. Зокрема, тривалість фіксації записів на деяких камерах по часу становило від двох до п'яти місяців. Уявіть – аналіз одного відео складав деколи декілька діб. Для підвищення якості дослідження ціла група працівників окремо аналізувала лише відеоматеріали", - заявив Коваль.

Він додав, що на підставі вказаного аналізу відеоматеріалів було складено схему руху імовірних злочинців.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми.

Убивство Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали "справою честі", залишалося нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомляли, що відпрацьовують чотири версії щодо вбивства Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1 тис. осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайтів, протягом трьох років у справі про вбивство Шеремета не було жодного офіційного підозрюваного.

Loading...