live
Новини » Події 400 Читать эту новость на русском

Геращенко про справу Шеремета: Затримані виконавці, а замовник чи замовники ще не встановлені

ZIK Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко
загрузка...
загрузка...

"Слідство продовжує встановлювати всі обставини"

Наразі у справі Шеремета затримані лише виконавці, а особа чи група осіб, які вважалися би замовниками цього злочину, ще не встановлені.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Заступник міністра прокоментував оприлюднену під час брифінгу за участю керівництва правоохоронних органів інформацію про розслідування справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета та затримання фігурантів.

"На сьогодні статус затриманих осіб – це виконавці цього злочину. Слідство продовжує встановлювати всі обставини. Голова Національної поліції Ігор Клименко публічно звернувся… з пропозицією до громадян, які знають підозрюваних осіб, приходити і допомагати слідству будь-якою інформацією про їхні біографії, про їхні зв’язки для того, щоб встановлювати максимально більше інформації про те, що вони могли ще накоїти, і про мотиви, які у них були", – заявив Антон Геращенко.

Заступник міністра зауважив, що на сьогодні ще не встановлена особа чи група осіб, яка вважалася б замовником цього злочину.

"Затримані поки що виконавці: ті, хто виготовляв вибухівку, ті, хто встановлював вибухівку, ті, хто робили розвідку перед цим злочином. Але є й інші особи, які поки що встановлюються слідством", – заявив Антон Геращенко.

Він наголосив, що у той час, коли у слідства буде достатньо фактів і доказів, ті особи, які є замовниками, будуть затримані, їм будуть пред’явлені звинувачення і справи будуть передані до суду.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...
Loading...
Loading...