live

Бородянський пропонує встановити членам Нацради з ТБ заробітну плату в 150 тисяч

Фото: прес-служба Кабміну
загрузка...
загрузка...

Заробітна плата у "цензорів" з Нацради буде рости разом з прожитковим мінімумом

У новому медійному законопроєкті міністра культури Володимира Бородянського зарплата членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення становить 75 прожиткових мінімумів, або майже 158 тис. грн на місяць.

Про це повідомляє секретар Національної спілки журналістів Денис Іванеско у Facebook.

"Першим ділом члени Нацради, які за новим законом Бородянського "Про медіа" буде по суті здійснювати цензуру над ЗМІ в Україні, підняли собі зарплату. Прямо до закону записали 75 прожиткових мінімумів на місяць. З 1 січня це буде 157 620 грн. (75*2102=157 620) Все правильно - за брудну справу треба багато платити", - написав він.

Іванеско зазначає, що зарплата у цензорів з Нацради буде рости разом з прожитковим мінімумом.

"Жодних прив'язок до єдиної тарифної сітки, зарплат вчителів, лікарів, міністрів або президента. Зеленський, до речі, отримує в 5 разів менше того, що будуть платити членам Нацради – 28 тис. грн в місяць. Якось занадто дорого обходиться цей нікчемний орган. Шкода від роботи Нацради давно перевищує користь, яку він теоретично повинен приносити. Вважаю, Укрчастотнагляд міг би розділити частоти краще, швидше і дешевше. І головне – без цензорів і псевдоекспертів, які подають їм патрони. У кого з депутатів вистачить сміливості ліквідувати Нацраду?" - пише Іванеско.

Як повідомляли раніше, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила проєкт постанови Кабінету Міністрів і подовжила термін користування аналогового сигналу до наступного року.

 

Loading...
Loading...
Loading...