live

Зміни до Мінських угод будуть готові до наступної "Нормандії" - представник України

Олексій Резніков

Чинні угоди потрібно переглянути для того, щоб "вони спрацювали"

Україна підготує план змін до Мінських угод до наступної "нормандської зустрічі", запланованої на березень 2020 року. Про це в ефірі на hromadske розповів представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Олексій Резніков. 

"Ми точно напишемо ці пропозиції (до наступної "нормандської зустрічі" — ред.), вони навіть були в ініціативах президента готові. Але за тих чотири місяці наші очікування, що навіть ті "домашні завдання", про які домовилися сторони, … можна зробити до березня", — розповів Резніков.

Представник України на переговорах у Мінську переконаний, що чинні угоди потрібно переглянути для того, щоб "вони спрацювали".

Підготовлену редакцію угод потім хочуть обговорити з політичними радниками та міністрами закордонних справ чотирьох країн.

Меркель виступила за адаптацію Мінських домовленостей до нинішніх реалій. За словами канцлерки, вжиті президентом України Володимиром Зеленським заходи дали можливість надати цьому документу "рух" і "еластичність".

Водночас президент РФ Володимир Путін під час пресконференції наполягав на неухильному виконанні Мінських угод у закріпленій в них послідовності.

Читайте також. Нормандська зустріч та її підсумки для України: Нові подробиці переговорів у Парижі.

 

Loading...
Loading...
Loading...