live
Новини » Світ 1920 Читать эту новость на русском

"Зеленський заявив, що наступного разу будуть говорити з іншим президентом". РосЗМІ розповіли про суперечки у Парижі

president.gov.ua Саміт у "нормандському форматі"
загрузка...
загрузка...

Зеленський і Путін говорили, як люди з різних світів

Під час зустрічі в Парижі президент України Володимир Зеленський і глава Росії Володимир Путін говорили, як люди з різних світів.

Про це пише "Комерсант" з посиланням на своє джерело, який охарактеризував діалог двох лідерів, цитуючи відому приказку: "У городі бузина, а в Києві дядько", повідомляє "Страна".

За словами джерела, яке брало участь у переговорах, Зеленський і Путін, здавалося, не чули аргументів один одного. У якийсь момент український президент виявився дуже відвертий з колегами.

Коли йому в черговий раз всі стали докоряти Мінськими угодами, він почав благати: "Послухайте, якщо я зараз піду домовлятися за цими Мінськими угодами, то наступного разу ви будете розмовляти з іншим президентом!".

При цьому і Ангела Меркель, і Емманюель Макрон вели себе, за словами співрозмовника видання, саме як гаранти цих угод, тобто наполягали на них разом і досить категорично.

"Тим не менш дивно, що вдалося домовитися хоч по якихось пунктах: розмова до цього не підводила. І коли лідери йшли вже на пресконференцію, Ангела Меркель сказала Володимиру Путіну без особливої радості: "Сьогодні ти переможець…", – пише видання.

Написав про напружену ситуацію на переговорах також і співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович. За словами його джерела, яке брало участь в переговорах, Зеленський і Путін, здавалося, не чули аргументи один одного. Він також підтвердив слова Володимира Зеленського про "Мінські угоди" та "іншого президента".

Джерело "Страни" також акцентує увагу на тому, що на відміну від попередніх зустрічей в "нормандському форматі", на цей раз дуже активним був саме французький президент. Можливо, це пояснювалося тим, що до цього президентом був Франсуа Олланд, а зараз це Емманюель Макрон. Він вів засідання, в тому числі і після вечері, коли почалося узгодження, надавав слово, брав участь в обговоренні. А узгодження було стомлюючим.

Спочатку Макрон дав кожному висловитися в цілому, потім озвучувалися поправки, потім вони також по колу коментувалися… Журналісти в залі для пресконференцій в цей час взагалі вважали, що вечеря, мабуть, ще в розпалі.

Loading...
Loading...
Loading...