live

Зеленський підписав свій закон про демонополізацію виробництва спирту

EPA-EFE Володимир Зеленський. 
загрузка...
загрузка...

Тепер закон має бути опублікований для набуття чинності

Президент України Володимир Зеленський підписав закон власного авторства про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва спирту етилового. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"11.12.2019 Повернуто з підписом від Президента", - написано у карточці законопроєкту.

Документом вносяться зміни до Закону України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального". Відтак на виробництво спирту чекають такі зміни:

- скасування державної монополії на виробництво спирту починаючи з 1 січня 2020 року;

- надання можливості суб'єктам господарювання будь-якої форми здійснювати провадження діяльності з виробництва спирту за умови одержання відповідної ліцензії;

- повна лібералізація експорту спирту з України.

Автори законопроєкту зазначили, що для захисту вітчизняного товаровиробника проєктом Закону передбачено, що імпорт спирту до 1 січня 2022 року зможуть здійснювати лише уповноважені Кабінетом Міністрів України державні підприємства.

Нагадаємо, законопроєкт про демонополізацію спиртової галузі був зареєстрований у Верховній Раді 23 жовтня. Парламент кількістю 294 нардепів ухвалив закон в цілому 3 грудня.

Loading...
Loading...
Loading...