live

Задурили голову людині, яка не розуміється на політиці, – Погребинський про підсумки нормандського саміту

ZIK.UA

Михайло Погребинський

загрузка...
загрузка...

"Якщо б була політична воля, повне розведення військ можна зробити упродовж 6-8 місяців"

Повне розведення сил на лінії розмежування можна здійснити за 6-8 місяців, а не за 6-8 років, як про це говорить президент України Володимир Зеленський. І про це варто було домовлятись на нормандській зустрічі.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політолог Михайло Погребинський.

Михайло Погребинський вважає, що на нормандській зустрічі не було здійснено жодного прориву. А реальний результат стосується лише обміну утримуваними особами і домовленості про розведення в трьох точках.

"Я сподівався, що буде більш глобальна погодженість про розведення на всій лінії протистояння, але позиція української делегації заперечувала такий підхід і домовились лише про три точки... Мені здається, що це особиста позиція військових і силовиків, Аваков про це говорив", – зазначив політолог.

Зокрема, ведуча програми зауважила, що багатьох людей здивувала цитата президента України Володимира Зеленського, що упродовж 6-8 років ми зможемо повністю провести розведення військ. Михайло Погребинський, коментуючи це, сказав, що для будь-якої людини, яка має здоровий глузд, очевидно, що для того, щоб розвести війська, не потрібно 6-8 років. Для цього потрібна політична воля і домовленість про те, як гарантувати безпеку в цей час.

"Я думаю, що тут задурили голову людині, яка взагалі погано розуміється на військових справах і взагалі на всіх справах, які стосуються великої політики, і просто розповіли абсолютні дурниці... Якщо б була політична воля, це можна зробити, як кажуть фахівці, упродовж 6-8 місяців. Треба мати політичну волю і бажання домовитись так, щоб захистити інтереси України", – наголосив Погребинський.

Нагадаємо, що міністр оборони України Андрій Загороднюк, коментуючи зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" у Парижі, заявив, що є велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але головне те, що є прогрес.

Як повідомляли, Путін зробив першу заяву після зустрічі з Зеленським.

Loading...
Loading...
Loading...