live

Віктор Медведчук про план "Б" влади: Світ знає лише один варіант - виконання Мінських угод

112
загрузка...
загрузка...

"Щодо того, які були ідеї, ми сьогодні можемо судити про те, якими вони були, це було питання змін щодо встановлення контролю за кордоном між Україною та Росією"

У світі знають лише один варіант встановлення миру на Донбасі - це є виконання Мінських угод, що було підтверджено всіма представниками держав, які входять у "нормандський формат".

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Ведуча зауважила, що напередодні "нормандської зустрічі" президент України Володимир Зеленський анонсував план "Б". Ведуча поцікавилася, чи існував цей план "Б". У відповідь Медведчук сказав, та все може бути, план "Б", план "Ц", план "Д".

"Може бути, як це озвучував секретар РНБО щодо розв’язання проблем пов’язаних з Донбасом і питаннями мирного врегулювання. Можу вам сказати відверто і щиро, я знаю лише один варіант і в усьому світі знають один варіант розвитку подій, цей варіант - це є виконання Мінських угод, що було підтверджено всіма представниками держав, які входять у "нормандський формат", їх главами, підписавши і підтвердивши комюніке у Парижі 9 грудня", – переконаний народний депутат.

"Інших планів немає. Щодо того, які були ідеї, ну ми сьогодні можемо судити про те, якими вони були, це було питання щодо зміни щодо встановлення контролю за кордоном між Україною та Росією. Тому що неодноразово пан Зеленський висловлював точку зору, що контроль за кордоном повинен бути отриманий Україною до проведення виборів, хоча в Мінських угодах мова йде про те, що контроль за кордоном починає встановлюватися в перший день після виборів і закінчується після внесення змін до Конституції України. Про це, зокрема, говорилося на пресконференції за підсумками "нормандської зустрічі", – зазначив Віктор Медведчук.

Водночас, за словами політика, щодо інших питань, які можуть бути обговорені і про яких не відомо, то, безумовно все це може бути.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі вперше за три роки відбулася зустріч у "нормандському форматі".

Детальніше на цю тему читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Loading...
Loading...
Loading...