live

Віктор Медведчук: Мінські угоди потрібно імплементувати в українське законодавство

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Тому критикувати свого попередника Зеленський може, але він приєднався до угод та рішень, які були затверджені резолюцією Ради безпеки ООН"

Мінські угоди повинні бути виконані і повністю імплементовані в національне законодавство України, як у сфері безпеки, так і в політичній частині.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Ведуча поцікавилася, чи з огляду на те, що з’явилась можливість відкриття кримінального провадження щодо державної зради проти експрезидента Петра Порошенка, ця справа має перспективу і що це означає для президента Володимира Зеленського. Крім того, вона зауважила, що у такий спосіб Зеленський шукав союзників ззовні, однак, чому він не шукає союзників в Україні. У відповідь Медведчук зазначив, де президент шукає своїх союзників – це питання до нього.

"При цьому, я думаю, що кожен скаже, що ці союзники повинні відповідати, і цей союз між Зеленським і тими, кого він визначить як своїх партнерів, чи союзників, повинен відповідати національним інтересам. Щодо кримінальної справи, яка була порушена щодо Мінських угод, то це питання розслідування і результатів правоохоронної діяльності чи рішення суду. А от щодо того, що він критикував пана Порошенка через Мінські угоди, зокрема і 9 грудня в Парижі, то тут треба відмітити, що він критикував, але він погодився з комюніке, яке було затверджене на зустрічі, де в його преамбулі зазначено, що Мінські угоди повинні бути виконані і повністю імплементовані в національне законодавство як сфері безпеки, так і сфері імплементації політичної частини", – розповів народний депутат.

Більше того, за словами політика, комюніке і домовленостями в Парижі 9 грудня було підтвердження і введення в дію на постійній основі закону про особливий статус як і взагалі повного спектру особливого статусу, який передбачений не тільки в законі, але і в змінах до Конституції та імплементації формули Штайнмаєра.

"Тому критикувати свого попередника він може, але він приєднався до цих угод та рішень, які були затверджені свого часу резолюцією Ради безпеки ООН і тим самим він взяв на себе обов’язок їх виконувати заради миру та припинення режиму бойових дій на Донбасі", – констатував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше юрист Андрій Портнов заявив, що Державне бюро розслідувань України порушило кримінальну справу проти експрезидента України Петра Порошенка за фактом державної зради під час підписання Мінських угод.

Згодом Державне бюро розслідувань підтвердило, що розпочало розслідування можливої державної зради п’ятим президентом України Петром Порошенком під час підписання Мінських угод.



Loading...
Loading...
Loading...