live
Новини » Події 336 Читать эту новость на русском

Відтепер скаржитись на погані автошляхи можна у додатку "Waze", - "Укравтодор"

Укравтодор Навігаційний додаток "Waze"

Скарги будуть збиратися в єдину базу, до якої будуть мати доступ дорожні служби

"Укравтодор" почав працювати з навігаційною системою "Waze", яка дозволяє користувачам програми повідомляти про стан автошляхів. 

Про це повідомляється на сторінці "Укравтодору" в Facebook.

Зазначається, що відтепер всі скарги на автошляхи від користувачів програми збираються в єдину базу, яка доступна для дорожньої служби в режимі реального часу.

Таким чином відомство зможе зібрати максимально повну інформацію про стан доріг по всій країні. А також оперативно отримувати повідомлення про ожеледицю чи обмеження в русі через аварії і реагувати на них.

"Вся інформація подається з точними GPS-координатами, а також з фотографіями та коментарями від водіїв", - йдеться у повідомленні.

Поки система тестується у Львівській та Дніпропетровській областях. Але згодом має запрацювати по всій країні.

Експерт IT-ринку та ринку мобільного зв'язку, виконавчий директор Асоціації "Інформаційні технології України" Олександр Кубраков заявив, що завдяки цій новації працівники "Укравтодору" зможуть  оперативно реагувати на скарги громадян і зосереджувати увагу в першу чергу на найбільш проблемних ділянках доріг.

Також у відомстві нагадали, що в "Укравтодорі" цілодобово працює аналітично-диспетчерська група, яка приймає скарги від громадян: (044) 287-11-40.

Нагадаємо, 13 вересня, Укравтодор презентував платформу для онлайн-інформування про ситуацію на дорогах: стан дорожнього покриття, ремонти, що виконуються.

Loading...
Loading...
Loading...