live

Верховна Рада завтра збереться на позачергове пленарне засідання: Що розглядатимуть

Верховна рада. Фото Zoya Shu/112.ua
загрузка...
загрузка...

За проведення позачергового пленарного засідання нардепи проголосували минулого тижня

Верховна Рада 12 грудня збереться на позачергове пленарне засідання, на якому народні обранці спробують продовжити дію закону про особливий статус Донбасу. Про це розповів заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає РБК-Україна.

За його словами, окрім питання щодо продовження особливого статусу Донбасу, нардепи планують розглянути законопроєкт про вищу освіту, а також питання ТСК з рослідування нападів на активістів.

"У нас завтра дуже насичений порядок денний. Ми дійшли вже згоди між фракціями щодо ТСК з питань нападів на активістів - по справі Катерини Гандзюк. Я думаю, що завтра ми в залі це проголосуємо і почнеться процес роботи цієї ТСК", - заявив Корнієнко та додав. 

"Багато поточних законопроектів. Буде законопроект по освіті №2299. Це по низці змін до вищої освіти. Буде розглядатись кілька проектів у других читаннях. Це така гарна спортивна програма".

Новини за темою: Арахамія пояснив суть законопроєкту про статус Донбасу:2019 рік змінюється на 2020

Раніше повідомлялося, що на сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту №2569 про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

Loading...
Loading...
Loading...