live

В Україні зробили ще один крок до анбандлінгу

З відкритих джерел Газотранспортна система України
загрузка...
загрузка...

Збільшено статутний капітал "Оператора ГТС України"

АТ "Укртрансгаз" погодив збільшення розміру статутного капіталу ТОВ "Оператор ГТС України" до 3,8 млрд грн.

Також в уставний фонд нового оператора ГТС внесені активи "Укртрансгазу" необхідні для надання послуг з транспортування газу.

Про це повідомляє пресслужба компанії "Оператор ГТС України".

Зазначається, що відповідне рішення відображено в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань цього тижня.

Нагадаємо, наразі триває фінальний етап анбандлінгу – новий оператор ГТС готується до виконання обов’язків з транспортування газу, адже з 1 січня оператор ГТС буде відокремлений від групи Нафтогаз (анбандлінг) та переданий в управління державної компанії ПАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ), підпорядкованої Міністерству фінансів України.

Також сьогодні набув чинності закон стосовно анбандлінгу. Йдеться про документ "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо створення умов для забезпечення виконання зобов'язань України з відокремлення діяльності з транспортування природного газу за Протоколом про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, та з урахуванням відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої". 

 

 

Loading...
Loading...
Loading...