В аеропорту Львова виявили "елітну" контрабанду на мільйон гривень

Громадяни Молдови перевозили одяг елітних марок

У Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького під час митного контролю вилучено брендові речі вартістю майже мільйон гривень. Про це повідомляє Львівська митниця Держаної фіскальної служби.

Згідно з повідомленням, аби уникнути оподаткування, двоє громадян Молдови обрали смугу руху спрощеного митного контролю – "зелений коридор", що передбачає перевезення товару вартість якого перевищує неоподатковувану норму.

Як зазначається, окрім товару в межах дозволеної норми (1000 євро), у громадян було виявлено чоловічий одяг відомих торгових марок Tommy Hilfiger, Lacoste, Polo Ralph Lauren тощо. Відомо, що у пасажира було товару на 402 тис. грн, а в пасажирки – на 517 тис. грн.

Товар було вилучено, оскільки дії громадян мають ознаки порушень митних правил, передбачені ст. 471 Митного кодексу України.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України під час операції у Волинській області блокувала незаконне ввезення в нашу країну оптових партій сигарет іноземних марок, вартістю понад п'ять мільйонів гривень.

Loading...