Уряд пропонує Раді відділити зарплати та виплати від прожиткового мінімуму

Новий законопроєкт дозволить зробити прожитковий мінімум реальним

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Кабінет міністрів

Кабінет міністрів України погодив законопроєкт, яким вносяться зміни до Бюджетного кодексу, що дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум до 4200 гривень. Про це у своєму Telegram повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Уряд схвалив законопроект, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками, до 4200 грн на місяць.

Телеграм-канал О. Гончаренко

За його словами, це дозволить підвищити доходи забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників.

"Це важливий крок боротьби з бідністю в Україні", - підсумував він.

Телеграм-канал О. Гончаренко

Таку законодавчу ініціативу встиг прокоментувати народний депутат Олексій Гончаренко. Він заявив, що закон дозволить відв'язати зарплати від прожиткового мінімуму, який після цього не буде мати ніякого значення.

"Кабмін вносить у Раду проєкт закону про зміни у Бюджетний кодекс, який передбачає відділити зарплати та виплати від прожиткового мінімуму. Ось Уряд і вирішив одну зі своїх стратегічних цілей. Прожитковий мінімум можна буде зробити реальним. Правда він тепер не матиме жодного значення, але це вже дрібниці", - зазначив нардеп.

Раніше народна депутатка від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Наталя Королевська заявляла, що опозицію не влаштовує прожитковий мінімум на 2020 рік. За її словами, необхідно зробити певні кроки для того, щоб встановити соціальну справедливість в країні. І, за бажанням, на це можна знайти кошти.

Loading...