live
Новини » Події 989 Читать эту новость на русском

Українська сторона просить ОБСЄ не пускати у Станицю Луганську представників НЗФ у пов’язках

Станиця Луганська. Фото: Facebook Олексія Журавльова
загрузка...
загрузка...

На Донеччині відбулася робоча зустріч української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін

Українська сторона СЦКК звернулася до СММ ОБСЄ щодо сприяння в недопущенні перебування представників збройних формувань, які підконтрольні Російської Федерації, у нарукавних пов’язках з написом "СЦКК" на ділянці розведення сил та засобів № 1 у Станиці Луганській, повідомляє пресцентр штабу Об’єднаних сил у Facebook.

“Українська сторона СЦКК звернулася до СММ ОБСЄ щодо сприяння в недопущенні перебування представників збройних формувань Російської Федерації у нарукавних пов’язках з написом "СЦКК" на ділянці розведення сил та засобів № 1(Станиця Луганська) біля відновленої українськими спеціалістами частини мосту”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 11 грудня на Донеччині відбулася робоча зустріч української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) з представниками спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ.

“Обговорено результати виконання заходів відповідно до Плану-графіку на ділянках розведення № 2 та № 3 і прилеглих до них територіях, а також проблемні питання координації та контролю ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури”, - повідомляють в ООС.

Керівник української сторони СЦКК Володимир Гаманенко поінформував координатора команди СММ ОБСЄ по взаємодії із СЦЦК Кайрата Асанова про повне виконання Україною взятих на себе зобов’язань щодо виконання заходів на ділянці розведення № 3.

Також зазначається, що співрозмовники обмінялися оцінками безпекової ситуації на ділянках розведення, визначили шляхи подальшої взаємодії української сторони СЦКК та СММ ОБСЄ в Україні.

Повідомляється, що наступна робоча зустріч з групою СММ ОБСЄ запланована на 19 грудня після проведення чергового засідання ТКГ в Мінську.

Нагадаємо, На ділянці розведення сил у Станиці Луганській зафіксовані представники НЗФ у камуфляжі зразка РФ.

Loading...
Loading...
Loading...