У Житомирі в музеї космонавтики ім. С. Корольова з'явиться зореліт

Музей космонавтика ім. С.Корольова

Зореліт є унікальним проєктом, адже подібного в Україні досі не створювали

У Житомирі в Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова з’явиться симулятор пілотованого космічного корабля, аналогів якого досі не створювали в Україні.

Про це повідомляє Музей космонавтики ім. С.П. Корольова у Facebook.

"Проєкт симулятора пілотованого космічного корабля для нашого музею, про який так багато говорили, писали, обіцяли, вступив у стадію внесення фінальних коректив, доопрацювань та набуття зовнішнього оформлення. Вже зовсім скоро зореліт з’явиться у нас", – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що зореліт є унікальним проєктом. Раніше аналогічні тренажери використовувалися лише для підготовки професійних авіапілотів.

Заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук у Facebook додав, що у металевій кабіні симулятора космічного корабля можна буде відчути себе справжнім космонавтом та здійснити подорож в космічному просторі, і зменшити час перельоту від реальних декількох років до 10 хвилин.

"Циліндричний екран та програмне забезпечення дозволяє отримати об'ємне та реалістичне зображення. Автопілот допоможе робити зручним режим польоту для початківців з підказками в управлінні", - зауважив Вілівчук.

За його словами, розробник симулятора Євген Корольов, який займається оснащенням професійних тренажерів для польоту в космос, розповів, що будуть розроблені різні сценарії для мандрівок. Передовсім ідеться про сценарії для всіх планет Сонячної системи та Місяця.

Нагадаємо, вчені зафіксували найсильніший в історії сигнал з космосу.

Loading...