live

У "Слузі народу" просять розслідувати бійку на засіданні аграрного комітету

У фракції інцидент вважають провокацією

Скріншот ZIK

Фракція "Слуга народу" виступила із заявою щодо бійки під час засідання комітету Верховної Ради України з питань агрополітики та звернулася до правоохоронців з вимогою розслідувати інцидент. Про це йдеться у дописі на сторінці "Слуги народу" у Facebook.

"Сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань агрополітики стався зухвалий напад групи осіб на народного депутата України, члена фракції "Слуга Народу", ветерана АТО Андрія Богданця. Вважаємо цей інцидент свідомою провокацією, яка має на меті зрив законотворчого процесу і дестабілізацію ситуації в Раді на догоду певним політичним силам", - заявили у фракції.

Як зазначається, представники фракції звернулися до правоохоронних органів із вимогою "належним чином відреагувати на цей інцидент відповідно до чинного законодавства", а також до керівництва та апарату ВРУ із закликом забезпечити можливість стабільної роботи комітету з аграрної політики.

Нагадаємо, у середу, 11 грудня, під час засідання комітету Верховної Ради з питань аграрної політики сталась бійка. Коли представники громадськості, присутні на засіданні аграрного комітету, почали вимагати зняти законопроєкт про продаж землі із розгляду, голова органу Микола Сольський закрив засідання. Після цього розпочалась бійка, одним із фігурантів якої став представник ВО "Свобода".Loading...
Loading...
Loading...