live

У РФ збираються заочно судити ексміністра оборони України Анатолія Гриценка

Анатолій Гриценко. Фото: Микола Тис/ZIK
загрузка...
загрузка...

Гриценка звинувачують у тому, що він нібито закликав до здійснення терористичної діяльності на території Росії

В Росії скерували  до суду кримінальну справу щодо  колишнього Міністра оборони України Анатолія Гриценка. Про це повідомляє Слідком РФ.

"У Головному слідчому управлінні Слідчого комітету Російської Федерації завершено розслідування кримінальної справи щодо колишнього Міністра оборони України, екскандидата в Президенти України Анатолія Гриценка", – йдеться у повідомленні.

Його звинувачують у скоєнні публічних закликів до здійснення терористичної діяльності на території РФ з використанням засобів масової інформації (ч. 2 ст. 205.2 КК РФ). "Гриценко був оголошений в міжнародний розшук і в квітні 2019 року заочно арештований. В даний час він продовжує переховуватися на території України, звідки не може бути екстрадований відповідно до норм міжнародного права і національного законодавства України", – повідомляє Слідком РФ.

За даними російського слідства, 16 липня 2014 року і 2 липня 2017 року Гриценко, перебуваючи на території України, нібито публічно виступив у ЗМІ із закликами до здійснення терористичної діяльності на території РФ шляхом підриву російських поїздів у прикордонних з Україною регіонах, автомашин в містах Москві та Таганрозі у відповідь на нібито проведену російськими спецслужбами за вказівкою керівництва країни діяльність, спрямовану на знищення української військової техніки та вбивства представників українського силового блоку.

"Причетність Гриценка до скоєння злочину підтверджується сукупністю зібраних доказів, в тому числі висновками судових експертиз, результатами оперативно-розшукової діяльності та іншими матеріалами справи. В даний час кримінальну справу за обвинуваченням Анатолія Гриценка із затвердженим обвинувальним висновком направлено до суду для розгляду по суті",  повідомляє Слідком РФ.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Слідчий комітет РФ відкрив справу на екснардепа Мосійчука.

Loading...
Loading...
Loading...