live
Новини » Світ 96 Читать эту новость на русском

У Канаді випробували перший електролітак

Harbour Air Seaplanes Перший электросамолет DHC-2 Beaver 1957 року випуску
загрузка...
загрузка...

Політ електролітака тривав три хвилини

Канадська компанія "Harbour Air Seaplanes" провела випробування першого у світі електролітака, який збудували на приватні інвестиції, передає CTV News.

Згідно з повідомленням, у провінції Британська Колумбія здійснили трихвилинний політ електролітака. Голова компанії Грег Макдугалл вже заявив, що це випробування увійшло в історію.

Зазначається, що електролітак є гідропланом DHC-2 Beaver 1957 року випуску, на якому встановлені літій-іонні батареї. Такі ж батареї використовуються на Міжнародній космічній станції.

Винахідники літака стверджують, що заряду батареї може вистачити на 35-хвилинний політ. А у разі вдосконалення технології, цей час може збільшитися до двох годин.

Як відомо, успішний тестовий політ ще не означає, що керівникам "Harbour Air" вдасться використовувати свій винахід у комерційних цілях. У міністерстві транспорту Канади наголосили, що і літак, і двигун повинні пройти процедуру сертифікації.

Раніше повідомлялося, що у мережі показали перший український електрокар. Виявляється, перші серійні електромобілі бігали по наших вулицях ще 70 років тому. "Авто24" знайшов несподівані аналогії між сучасними електромобілями та історичними електрофургонами ЛАЗ.

Loading...
Loading...
Loading...