У Канаді випробували перший електролітак

Перший электросамолет DHC-2 Beaver 1957 року випуску Harbour Air Seaplanes

Політ електролітака тривав три хвилини

Канадська компанія "Harbour Air Seaplanes" провела випробування першого у світі електролітака, який збудували на приватні інвестиції, передає CTV News.

Згідно з повідомленням, у провінції Британська Колумбія здійснили трихвилинний політ електролітака. Голова компанії Грег Макдугалл вже заявив, що це випробування увійшло в історію.

Зазначається, що електролітак є гідропланом DHC-2 Beaver 1957 року випуску, на якому встановлені літій-іонні батареї. Такі ж батареї використовуються на Міжнародній космічній станції.

Винахідники літака стверджують, що заряду батареї може вистачити на 35-хвилинний політ. А у разі вдосконалення технології, цей час може збільшитися до двох годин.

Як відомо, успішний тестовий політ ще не означає, що керівникам "Harbour Air" вдасться використовувати свій винахід у комерційних цілях. У міністерстві транспорту Канади наголосили, що і літак, і двигун повинні пройти процедуру сертифікації.

Раніше повідомлялося, що у мережі показали перший український електрокар. Виявляється, перші серійні електромобілі бігали по наших вулицях ще 70 років тому. "Авто24" знайшов несподівані аналогії між сучасними електромобілями та історичними електрофургонами ЛАЗ.

Loading...