live
Новини » Світ 1117 Читать эту новость на русском

У Білорусі встановили ялинки з ковбаси і пляшок

Гродно 24 Виставка "дизайнерських ялинок" у Гродно,
загрузка...
загрузка...

У Гродно оголосили конкурс креативних новорічних дерев

У білоруському місті Гродно напередодні Нового року в парку Жілібера з’явилися незвичні "дизайнерські ялинки" з різноманітних та незвичних матеріалів. Про це повідомляє "Гродно 24". 

Як зазначається, "дизайнерські дерева" було встановлено у рамках проведення конкурсу на найкреативнішу ялинку.

Наприклад, "Гродненський м'ясокомбінат" виготовив новорічне дерево з вареної ковбаси, а поруч було встановлено великі сани Діда Мороза, які слугуватимуть фотозоною для охочих. Проте для виготовлення ялинки використовували не справжню ковбасу, а пісок, загорнутий в упаковку з м’ясного виробу.

Крім цього, на виставці були представлені інші ялинки від різних компаній. А саме, фармацевти прикрасили дерево написаними від руки рецептами, а кулі наповнили пігулками. Банки створили ялинку із "золотих" злитків, працівники водоканалу - з труб, а скляний завод представив дерево з оздоблених пляшок з-під шампанського тощо.

До слова, подивитися на незвичні дерева у парку можуть місцеві жителі та гості міста. А ввечері, коли стемніє, у парку будуть вмикати ілюмінацію.

Нагадаємо, нещодавно Європейський представник японського автовиробника Nissan зробив з електромобіля "Leaf" різдвяну ялинку, яку прикрасили кількома тисячами світлодіодних лампочок.

Loading...
Loading...
Loading...