live
Новини » Світ 160 Читать эту новость на русском

США запланували провести у Європі найбільші за 30 років військові навчання

з відкритих джерел Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Навчання обіцяють розпочати навесні 2020 року

Сполучені Штати Америки запланували провести навесні 2020 року на території Європи наймасштабніші військові навчання з часів закінчення "холодної війни". Про це повідомив генерал-майор США Беррі Сігуін, який керує операціями союзників з військового штабу НАТО в Бельгії, пише DW.

"Американські солдати будуть через Атлантичний океан доставлені в Бельгію і Нідерланди, звідти через територію Німеччини вони будуть передислоковані до Польщі і уздовж східних кордонів НАТО", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, збройні сили Сполучених Штатів також приєднаються до вже розміщених у Європі американських військ і сил партнерів по НАТО. Усього у військових навчаннях планують взяти участь 37 тисяч осіб.

До слова, у США заявили, що метою навчань стане попередження Російської Федерації від повторення анексій подібних захоплення Криму в 2014 році.

Нагадаємо, наприкінці листопада в акваторії Чорного моря розпочалися навчання ВМФ Росії, в яких взяли участь понад десять кораблів та суден флоту, а також була задіяна авіація.

Loading...
Loading...
Loading...