live
Новини » Львів 190 Читать эту новость на русском

Справа Садового: Одному з фігурантів скасували заставу

Facebook Сергій Коровайник у синьому піджаку
загрузка...
загрузка...

Суд відпустив Коровайника на поруки

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відпустила на поруки і скасувала заставу для виконувача обов'язків директора міського департамента містобудування Сергія Коровайника, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем при продажу землі, передає пресслужба Львівської міськради.

Згідно з повідомленням, суд прийняв рішення відхилити апеляційну скаргу прокурора САП, скасувати рішення суду першої інстанції про грошову заставу та вимогу здати закордонний паспорт. Таким чином, Апеляційна палата ВАКС задовольнила клопотання про взяття Сергія Коровайника на поруки.

Зазначається, що про готовність взяти на поруки Сергія Коровайника висловили екснардеп Олег Лаврик, заступники мера Ірина Маруняк, Галина Слічна, Сергій Бабак та Геннадій Васьків, а також депутат міської ради Любомир Босаневич.

Нагадаємо, 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику в справі Індустріального парку. Клопотання прокурора в обох випадках суд задовільнив лише частково та призначив суму застави в 50 разів меншу, аніж вимагали в САП. Йдеться про 1 млн 56 тис. 550 грн для Андрія Садового та 153 680 грн – для Сергія Коровайника. Як заявив мер Львова одразу після засідання суду, він подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі й цілковитого звільнення від застави.

Пізніше в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду відбулося засідання щодо апеляції мера Львова Андрія Садового в справі про обрання йому запобіжного заходу. Суд прийняв рішення – апеляційну скаргу прокурора щодо збільшення суми застави із 1,056 млн грн до 50 млн грн залишити без задоволення, а скаргу адвоката – задовільнити частково. Таким чином, ухвала суду попередньої інстанції щодо запобіжного заходу у вигляді застави скасована, а до Андрія Садового застосували особисте зобов'язання, терміном до 20 січня 2020 року.

Loading...
Loading...
Loading...