live

Шукав опору: Фізіогноміст проаналізував поведінку Зеленського на саміті у Парижі і дав поради

Офіс Президента

"Емоції – це не "мінус"

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі у Парижі шукав опору – про це свідчить те, що він постійно опускав руки вниз, тримав їх на рівні стегон.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK під час включення заявив трансформаційний фізіогноміст Леонід Золін.

Експерт проаналізував поведінку президента України Володимира Зеленського під час зустрічі у Парижі у "нормандському форматі".

"Він вбудовувався зі своїм образом, зі своєю психікою, баченням та світосприйняттям у певному бізнесі – тепер він вбудовується у політику і виходить на глобальний рівень, у глобальну політику. І тут доводиться використовувати зовсім інші інструменти. Необхідно змінювати і свою поведінку, і своє відчуття простору", – зазначив Леонід Золін.

Експерт зауважив, що президенту Зеленському потрібна опора, він її шукає. Так, часто його руки були внизу, на стегнах.

"Він шукає опору. Її потрібно знайти всередині себе і руки тримати щонайменше на такій висоті (експерт підняв руки на рівень грудей. – Ред.)", – зазначив фізіогноміст.

Ведучі адресували експертові запитання, які емоції під час зустрічей такого рівня слід "прикрутити", а які – ні. Експерт зауважив, що емоції – це не "мінус", а ось "мінус" – це коли немає зворотного зв’язку.

"Якщо ви подивитеся на завершення конференції, коли вони розсілися, Зеленський був в кінці, всередині Макрон з Меркель, біля виходу сидів Путін. І в цей момент, коли Ангела Меркель висловлювала свою позицію, можна подивитися на обличчя Зеленського – всі риси обличчя опущені вниз. Він перебуває під тиском і він це показав. Інший момент, коли він проголошував свою промову, свій спіч, у нього обличчя ходило ходуном… Річ у тім, що почуття, емоції і прояв емоцій у міміці – це різні речі. Людина може емоцію показати словом, показати очима, але не мімікою", – сказав експерт.

Як повідомляли, психологиня Олена Рихальська зазначала, що поведінка Зеленського на саміті у Парижі свідчить, що президентові України було некомфортно. Він почувався невпевненим та вразливим.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі вперше за три роки відбулася зустріч у "нормандському форматі".

Детальніше на цю тему читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Loading...
Loading...
Loading...