Розбрат у партії "Слуга народу": Як Бужанський і Ткаченко перетягують канат

Андрій Головачов
Андрій Головачов

Економічний експерт, аналітик

Максим Бужанський Facebook

Депутат від партії "Слуга народу" Максим Бужанський зареєстрував законопроєкт про скасування мовного закону, як радить Венеціанська комісії. А член тієї ж партії Олександр Ткаченко виступає категорично проти і наполягає на імплементації нинішнього закону.

Про це пише Андрій Головачов на своїй сторінці в Facebook.

Партія "Слуга народу" - це ідеологічний набрід.

Точніше, ніякої партії "Слуга народу" не існує, а є якась солянка депутатів, раптово і безладно набрана, а подекуди скуплена, через пару місяців. Як результат вийшов ідеологічний набрід. Політичний базар.

Найяскравіше ідеологічна какофонія, яка панує всередині "Слуг народу", виявилася у ставленні до мовного питання.

Так, депутат Бужанський зареєстрував законопроєкт про скасування мовного закону, як радить Венеціанська комісія. А член тієї ж партії Ткаченко виступає категорично проти і наполягає на імплементації цього закону.

Як таке можливо в тій самій партії? Один виступає за побудову жорсткої етнонаціональної унітарної держави, яка передбачає застосування насильства по відношенню до національних меншин. Інший пропонує європейські принципи, які поважають права національних меншин. Це ж дві прямо протилежні ідеологічні концепції. Вони виключають одна одну. Це дві антитези. Або - або!

Як це можливо в тій самій партії? Адже у партії повинна бути єдина позиція з такого найважливішого питання! Це ж має бути наріжний камінь ідеології партії!

В тому-то і справа, що такої партії, як "Слуга народу "- не існує в природі. Це набрід на чолі з Містером Біном. Ну, а набрід в політиці довго не протримається. Рік-два і.. розбіглися, помахавши ручкою народу, який вирішив зіграти в рулетку.

Андрій Головачов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...