Російський канал ТНТ прибрав з ефіру серіал "Слуга народу" з президентом України в головній ролі

Серіал "Слуга народу" покажуть у Росії

ТНТ

Перші три серії були показані в ефірі каналу, що належить "Газпром медіа", в середу 11 грудня

Російський телеканал ТНТ всього через добу зняв з телеефіру український серіал "Слуга народу", головну роль в якому виконав президент України Володимир Зеленський, повідомляють "Ведомости".

Перші три серії були показані в ефірі каналу, що належить "Газпром медіа", в середу 11 грудня. Раніше в телепрограмі було зазначено, що продовження серіалу буде виходити в ефірі ТНТ з 19:00 до 20:30 12 і 13 грудня. Тепер в цей час покажуть серіали "Інтерни" і "СашаТаня".

Очевидно, канал дуже швидко змінив програму - навіть на 22:00 по Москві мобільного та десктопної версії сайту ТНТ були вказані різні заміни для "Слуги народу". В одній це були серіали "Полярний" і "СашаТаня", а в іншій - "Інтерни" і "СашаТаня".

Представник ТНТ заявив "Ведомостям", що канал спочатку не збирався показувати більше трьох перших серій "Слуги народу" в ефірі.

"Перший сезон цілком спочатку призначався для показу тільки на платформі PREMIER", - стверджує він.

Анонс ТНТ про щоденний показ "Слуги народу" в ефірі представник каналу назвав "маркетинговим ходом по підвищенню впізнаваності платформи". Він не відповів на питання, чому ТНТ вирішив показати весь сезон "Слуги народу" тільки в інтернеті, тим більше що серіал з травня доступний в онлайн-кінотеатрі "КиноПоиск" (належить "Яндексу").

Нагадаємо, серіал "Слуга народу" будуть транслювати в Росії.Loading...