live
Новини » Події 193 Читать эту новость на русском

Російські прикордонники затримали громадянина України у Криму, - ЗМІ

Крим.Реалії Російський пункт пропуску на адмінкордоні Криму з Херсонщиною

Житель Херсонської області намагався перетнути кордон з підробленою міграційною картою

В анексованому Криму повідомляють про затримання російськими прикордонниками громадянина України під час перетину адмінкордону з Херсонською областю, інформують Крим. Реалії. 

За інформацією управління російської ФСБ у Криму, житель Херсонської області "намагався перетнути кордон з підробленою міграційною картою".

"В ході опитування чоловік спочатку плутався в свідченнях, проте пізніше розповів, що з метою продовження дозволеного терміну перебування на території Російської Федерації він придбав бланк міграційної карти в Московській області за чотири тисячі рублів", – повідомляє видання.

У ФСБ також повідомляють, що чоловіка передали російським правоохоронним органам Армянська.

Підтвердження даної інформації з інших незалежних джерел немає, ім’я та прізвище чоловіка не вказується.

У Держприкордонслужбі України неодноразово заявляли, що ідентифікувати затриманих ФСБ на адмінкордоні з Кримом громадян України неможливо, оскільки російська сторона не відкриває їхні персональні дані. Також українські прикордонники стверджують, що не підтримують "контактів з окупантами".

Служба безпеки України не раз просила громадян відмовитися від поїздок до Росії, анексованого Криму і окупованої частини Донбасу.

Нагадаємо, контррозвідка СБУ встановила, що колишній військовослужбовець, полковник запасу Збройних Сил України, під час поїздки до рідних, що мешкають на тимчасово анексованій території АР Крим, потрапив у поле зору представників ФСБ РФ.

 

Loading...
Loading...
Loading...