Рішення про продаж прав на трансляцію "Слуги народу" російському "ТНТ" приймала шведська Eccho Rights, - "Квартал 95"

Серіал «Слуга народу»

"Квартал 95" ще в 2012 році почав співпрацю з міжнародним дистриб'ютором Eccho Rights

Права на телетрансляцію серіалу "Слуга народу" з президентом Володимиром Зеленським у головній ролі російському телеканалу "ТНТ" передала шведська компанія Eccho Rights (дистриб'ютор ряду продуктів студії "Квартал 95" з 2012 року).

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі студії.

"Eccho Rights володіє світовими правами на дистрибуцію деяких тайтлів бібліотеки "Квартал 95". Компанія продає на різні території різні види прав: трансляція на ТБ, VOD-права і т.д.", - відзначили в студії.

Згідно з відповіддю на запит агентства, студія "Квартал 95" ще в 2012 році почала співпрацю з міжнародним дистриб'ютором Eccho Rights - з тих пір шведська компанія представляє проєкти студії на ринках світу.

За інформацією "Квартал 95", компанія Eccho Rights після прем'єри першого сезону серіалу "Слуга народу" продала формат серіалу американській компанії FOX Studios, а сам серіал - найпопулярнішій онлайн-платформі світу – Netflix.

"Крім того, формат серіалу або сам серіал були продані більш ніж в 20 країн, серед яких Франція, В'єтнам, Філіппіни, Греція, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Польща, Індія, Корея, Казахстан, Литва, Естонія, Молдова, Монголія, Фінляндія, Грузія і Білорусь. Проєкт подивилися мільйони глядачів, як в Україні, так і за її межами", - підкреслили в "Кварталі 95".

У той же час, в студії не відповіли на питання, на яких умовах буде вестися показ "Слуги народу" на російському телеканалі "ТНТ", а також чи отримає "Квартал 95" роялті з цього показу.

Як відомо, серіал "Слуга народу" складається з трьох сезонів (51 серія). Прем'єра серіалу в Україні відбулася на телеканалі "1+1" в листопаді 2015 року, другого сезону - 23 жовтня 2017 року, а прем'єра третього сезону відбулася напередодні президентських виборів - 27 березня 2019 року.

Раніше повідомляли, що головний білоруський державний телеканал "Беларусь-1" покаже український серіал "Слуга народу", де головну роль зіграв Володимир Зеленський.

Пізніше стало відомо, що серіал "Слуга народу" транслюватимуть і у Росії. Першу серію "Слуги народу" покажуть вже сьогодні, 11 грудня, в 19:00 за місцевим часом.

Натомість у Путіна заявили, що дивитися "Слугу народу" не будуть.

Loading...