live

Рабінович: Зроблю все, щоб половину нашої партії становили жінки

Вадим Рабінович
загрузка...
загрузка...

"Коли чоловіки починають приносити лише війну і не можуть зупинитись, жінки стають безцінними"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович обіцяв, що зробить все можливе, аби щонайменше, половину партії становили жінки.

Про це він заявив під час "Kyiv Global Summit". Трансляцію вів телеканал ZIK.

"На словах усі хочуть миру, усі боряться за мир, готові на коліна стати за мир. Однак коли йдеться про мир конкретний, потрібно не боятись радикалів, бандитів, які тебе тероризують. Мир зразу зникає і з’являється власний інтерес", – заявив Рабінович.

Він підкреслив: у ідеальній ситуації жінки "займаються сім’єю" та "живуть вдома", тоді як чоловіки "займаються своєю творчою роботою".

"Однак, коли чоловіки не можуть це робити, а починають приносити лише війну і не можуть зупинитись, тут жінки безцінні. Окрім них, мабуть, вже нічого не допоможе. Я не бачу миру, а це означає, що матері знову боятимуться за своїх дітей. Якщо немає миру, незрозуміло взагалі, яким буде завтрашній день і для чого він потрібен без миру?", – підкреслив Рабінович.

"Чоловіки зайшли у глухий кут і я не бачу, як вони вийдуть із цієї ситуації", –додав політик.

Він додав: зараз у політсилі, яку представляє, дуже мало жінок, однак обіцяв, що ситуація зміниться.

"Я обіцяю: зроблю все, щоб у нашій партії була, щонайменше, половина жінок", – запевнив Вадим Рабінович.

Як повідомлялось раніше, за результатами соціологічного  опитування Info Sapiens, 61% українців підтримує впровадження гендерних квот для збільшення представництва жінок у Верховній Раді. 

Згодом спікер парламенту Дмитро Разумков заявив: Верховна Рада IX скликання налічує на 9% більше жінок серед народних депутатів, ніж у попередньому скликанні. Це стрімкий ривок щодо гендерної рівності.

Loading...
Loading...
Loading...