Пожежа в одеському коледжі: Тіла п’ятьох людей досі не ідентифіковано

Пожежа в одеському коледжі. ДСНС

Продовжуються пошуково-рятувальні роботи та роботи з демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі

На ранок 11 грудня не ідентифікованими залишаються тіла п’ятьох людей, знайдених під завалами в одеському коледжі після пожежі.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Станом на 7 годину 11 грудня відкритого вогню не спостерігається. Продовжуються пошуково-рятувальні роботи та роботи з демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі", – сказано у повідомленні.

У ДСНС нагадали, що під час пошукових робіт виявлено тіла 10 загиблих осіб. "Тіла 5 осіб не ідентифіковано", – відзначили у відомстві.

Всього внаслідок пожежі загинуло 12 осіб, постраждало 30 осіб, в лікувальних закладах залишається 9 осіб.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Президент України Володимир Зеленський вже доручив голові та місцевій владі Одеської області з’ясувати всі обставини пожежі в коледжі. У той самий час заступник глави МВС Антон Геращенко вже заявив, що відомство ініціює посилення відповідальності керівників бюджетних установ за неналежне ставлення до пожежної безпеки.

Національна поліція назвала дві ймовірні версії пожежі в Одеському коледжі – займання через несправність електричної проводки або умисний підпал.

Наразі поліція Одеси готує підозру в порушенні вимог пожежної безпеки в згорілій будівлі двом фігурантам, імена яких не озвучують, посилаючись на таємницю слідства.

Loading...