live

Нападник "Барселони" Ансу Фаті став наймолодшим автором голу в історії Ліги чемпіонів

Форвард "Барси" Ансу Фаті став наймолодшим автором голу в історії Ліги чемпіонів Портал sport.ua

Новий наймолодший автор голу в Лізі чемпіонів Ансу Фаті приніс "Барселоні" гостьову перемогу у поєдинку з "Інтером"

Нападник іспанської "Барселони" Ансу Фаті відзначився забитим голом у вчорашньому гостьовому матчі шостого туру Ліги чемпіонів УЄФА проти італійського "Інтера" з Мілану (2:1). На 85-й хвилині Фаті вийшов на поле, замінивши Карлеса Переса, а вже через хвилину забив свій дебютний гол у найпрестижнішому турнірі для клубних команд Старого Світу. Таким чином іспанець гвінейського походження Ансу Фаті (зріст – 178 см, вага – 66 кг) став наймолодшим автором забитого гола в історії Ліги чемпіонів – 17 років та 42 дні, інформує football24.ua.

Раніше рекорд належав гравцеві грецького "Олімпіакоса" Пітеру Офорі-Куайє, який забив гол у Лізі чемпіоів у віці 17-и років і 194-х днів.

До слова, гол Фаті приніс перемогу команді Ернесто Вальверде. "Барселона" набрала 14 очок та посіла перше місце у групі "F".

Додамо, що Ансу Фаті дебютував за основну команду "Барселони" у цьому сезоні. Наразі в його активі 12 матчів за "блаугранас" у всіх турнірах та три забиті голи.