live

Медведчук: Справа проти Порошенка не може загальмувати Мінський процес

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук

"Кримінальні справи можуть розслідуватися, а Мінські угоди повинні виконуватися"

Дії Петра Порошенка можуть оцінюватися слідством та можуть бути предметом дослідження у судовому порядку, проте це не означає, що Мінські домовленості не будуть виконуватися.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Ведуча Юлія Литвиненко адресувала політику запитання, чи справи проти попереднього президента України Петра Порошенка у разі, якщо набудуть розголосу, можуть відтермінувати розгляд і дотримання Мінських угод.

"У жодному разі. Я думаю, що вона не може загальмувати процес безпосередньої реалізації Мінських угод. Тому що дії Порошенка можуть оцінюватися слідством, вони можуть бути предметом дослідження у судовому порядку, але це не означає, що Мінські угоди не будуть виконуватися. Тому що це передбачено, у тому числі, і резолюцією Ради безпеки ООН, що означає, що цей нормативний документ, який був прийнятий 12 лютого 2015 року, є міжнародно-правовим документом. Більше того, нагадую – він визнаний безальтернативним і в Європі, і в США, і в Україні, як у Києві, так і в Донецьку та Луганську", – наголосив Віктор Медведчук.

Політик резюмував: "Тому кримінальні справи можуть розслідуватися, а Мінські угоди повинні виконуватися".

Як повідомляли, у ДБР підтвердили, що розслідують державну зраду Петра Порошенка.

Нагадаємо, раніше юрист Андрій Портнов заявив, що Державне бюро розслідувань України порушило кримінальну справу проти експрезидента України Петра Порошенка за фактом державної зради під час підписання Мінських угод.

Loading...
Loading...
Loading...