live

Комітет НАТО запланував засідання в Україні

НАТО
загрузка...
загрузка...

За словами начальника академії генерал-лейтенанта Павла Ткачука, для академії це особлива честь і величезна відповідальність

Військовий комітет НАТО запланував засідання в Україні на березень 2020 року, воно пройде на базі Національної академії сухопутних військ. Про це написав начальник академії генерал-лейтенант Павло Ткачук на сторінці  у Facebook

"Отримав інформацію від Місії України при НАТО про те, що наприкінці березня наступного, 2020 року на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і підпорядкованих військових частин відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО", - сказано у повідомленні.

За його словами, для академії це особлива честь і величезна відповідальність.

"Колектив академії приступив до підготовки цього найважливішого заходу міжнародного співробітництва України та її Збройних сил, щоб гідно представити нашу країну", - додав Ткачук.

Членами Військового комітету є начальники генеральних штабів (головнокомандувачі) збройних сил країн-членів НАТО, які збираються не рідше трьох разів на рік.

Військовий комітет також проводить засідання з особливими партнерами (Україна, Грузія). У 2019 році відбулося два засідання комітету у форматі з Україною.

Нагадаємо, раніше ВРУ проголосувала за подання заявки на ПДЧ в НАТО

Loading...
Loading...
Loading...