live

Суд переніс підготовче засідання у "бурштиновій справі" на лютий через неявку обвинувачених

Скріншот ZIK кореспондент Владислав Кондратенко

"Головними фігурантами продовжують бути Борислав Розенблат та Максим Поляков"

Вищий антикорупційний суд переніс судове засідання щодо "бурштинової справи" на 4 лютого 2020 року.

Про це заявив під час прямого включення з суду, яке транслювали на телеканалі ZIK, кореспондент Владислав Кондратенко.

Кореспондент розповів, що сьогодні відбулося підготовче судове засідання у Вищому антикорупційному суді щодо "бурштинової справи". Саме сьогодні судді встановлювали особи звинувачених та їх захист, але через відсутність двох підозрюваних справу довелося перенести на 4 лютого наступного року.

"Хочу сказати, що головними фігурантами продовжують бути Борислав Розенблат та Максим Поляков. Їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 300 тисяч доларів. За таку суму вони мали сприяти отриманню ліцензії на видобуток бурштину іноземним компаніям", – сказав кореспондент.

За його словами, у липні 2019 року Верховна Рада задовольнило подання САП щодо притягнення Розенблата та Полякова до кримінальної відповідальності. У разі встановлення того, що вони винні, їм загрожує 8-15 років позбавлення волі.

"Загалом звинувачених по цій справі є шестеро, двоє з них не з'явилися. Та захисники ще двох клопотали про те, щоб пресу не долучали до засідання суду. Кажуть, що їх підзахисні не публічні люди і вони цього не потребують", – зазначив кореспондент.

Нагадаємо, Київський апеляційний суд скерував справу обвинувачених у корупції нардепів Борислава Розенблата та Максима Полякова у Печерський райсуд Києва.

Таке рішення було прийняте на прохання захисту Розенблата 18 лютого, повідомляє прес-служба Київського апеляційного суду.

Loading...
Loading...
Loading...