live

Будуть пристрасті: Савчук пояснила, чому влада так поспішає із "земельним" питанням

ZIK Народна депутатка України (позафракційна) Оксана Савчук

"Боюся, що навіть не всі ті, хто подав правки до "земельного" законопроєкту, будуть почуті"

У питанні щодо продажу землі простежується однозначний поспіх влади, у якої, імовірно, є свій "сценарій".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (ВО "Свобода") Оксана Савчук.

Депутатка прокоментувала бійку на засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики. Вона нагадала про парламентські слухання, що відбулися минулого тижня, під час яких більшість заявляли про неприпустимість відкриття ринку землі, бо зараз українці не мають змоги купити землю.  

Оксана Савчук звернула увагу на те, що до законопроєкту про ринок землі надійшло понад 4 тисячі поправок, документ назагал має 1200 сторінок, і його лише вчора скомпонували. Понад те, сформували документ не до кінця, оскільки поправки кількох нардепів так і не включили. Про це і було заявлено на засіданні профільного комітету. Окрім того, каже Оксана Савчук, пропозицію зняти законопроєкт із порядку денного так і не поставили у порядок денний для голосування.

Депутатка наголосила, що така ситуація довкола настільки важливого питання, як земля, призводить до того, що "будуть пристрасті".

"Ці пристрасті є у цілому українському суспільстві, вони не вщухають, люди стривожені тим, що їх не чують", – заявила Оксана Савчук.

Депутатка продовжила: "Дійсно, у цьому питанні простежується поспіх, він однозначний, тому що насправді у них, напевно, є свій сценарій. Вони, напевно, мають бачення, хто має купити українську землю… Ми розуміємо, що вони всіма можливими способами будуть "продавлювати" це питання і доводити його до парламенту, і робити все можливе, щоб розглядати ці правки максимально пришвидшено. Я боюся, що навіть не всі ті, хто подав правки, будуть почуті".

Нагадаємо, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики сталась бійка.

У "Слузі народу" просять розслідувати інцидент на засіданні комітету.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо нападу на народного депутата від "Слуги народу" та ветерана АТО Андрія Богданця під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань агрополітики.

Нагадаємо, 13 листопада парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, що передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Loading...
Loading...
Loading...