live

Активісти вимагають від НАБУ ретельної перевірки за фактом незаконного збагачення прокурора Кулика

Прокурор Кулик З відкритих джерел

Активісти заявляють, що є усі докази й підстави для притягнення прокурора Костянтина Кулика до відповідальності

Низка громадських організацій вимагають від НАБУ ретельної перевірки за фактом незаконного збагачення прокурора Костянтина Кулика. Про це повідомив активіст ГО "Міжнародний антикримінальний альянс" Максим Кузнєцов.

"Ми зараз, оцінюючи ситуацію, яка існує, на сто відсотків переконані, що є всі докази й підстави для притягнення Кулика. Зараз лише питання в тому, як спрацює вся організація, всі державні механізми щодо винесення вироку. На данний момент справа не йде про те, щоб довести його провину, вина вже доведена. Є справа, і в ній достатньо матеріалів, щоб це довести. Зараз, на нашу думку, є необхідність довести справу до кінця", - сказав він.

"Представники ГО "Міжнародний антикримінальний альянс" відвідували спеціалізований комітет, створений при КМДА, вони зараз шукають необхідні інструменти для того, щоб демонтувати цю надбудову, однак є певні проблеми в законодавстві, які дозволять пану Кулику максимально пролонгувати, відтермінувати весь цей процес. За те, що до справи приєдналися нардепи, у спілкуванні вони сказали, що будуть ініціювати внесення змін до закону для того, щоб усунути цю можливість пролонгувати винесення вироку щодо демонтажу. До моменту, поки пан Кулик не підпише документи про отримання підозри і про те, що ведеться ця справа, немає жодних законних підстав йти далі. Ми розуміємо, що він підписувати не буде, і після внесення змін до закону, швидше за все, справа зрушиться", - додав Кузнєцов.

Раніше повідомлялося, що 60 народних депутатів, зокрема представники "Слуги народу", "Голосу" і "Батьківщини", підписали колективний запит на усунення Костянтина Кулика. Також підписи за його відставку збирають на сайті офіційного інтернет-представництва президента України

Кулик став фігурантом журналістського розслідування програми Bihus.info. За даними журналістів, Кулик став власником двох квартир в елітному житловому комплексі в Києві та замовив будівництво додаткової житлоплощі на даху цього будинку.

У 2016 році Національне антикорупційне бюро розслідувало проти Кулика кримінальну справу за фактом незаконного збагачення, але через рішення Конституційного суду про декриміналізацію цього злочину Кулик не був засуджений.Loading...
Loading...
Loading...